MONIKA

Chajęcka

Business woman, właścicielka WelcomeFinance i MC Sweet.

Finansista, doradca w sprzedaży nieruchomości komercyjnych, dyplomata.

WelcomeNieruchomości

Jeśli pierwsze były nieruchomości, to można np. dać tu krótki tekst o tym. Dzisiaj WelcomeNieruchomości to ponad 150 wyjątkowych obiektów na sprzedaż.

photo

WelcomeFinance

Praca z nieruchomościami umożliwiła rozwój biura usług finansowych. W ramach WelcomeFinance pomagam firmom i osobom indywidualnym w inwestycjach i oszczędzaniu.

Wizerunek w biznesie

Jestem autorką projektu szkoleniowego przeznaczonego dla firm zatrudniających od 10 do 1000 pracowników, których działalność związana jest z obsługą klienta.


ZOBACZ PROGRAM

Pakiety medyczne

Zajmując się doradztwem finansowym od ponad 10 lat wiem, że jedyną rzeczą na jakiej nie warto oszczędzać jest zdrowie. jednak usługi medyczne nie zawsze muszą być drogie!


ZOBACZ PROGRAM

Arbonne

Praca przy wielu przedsięwzięciach jednocześnie jest wyczerpująca i pochłania sporo czasu. Od dawna poszukiwałam suplementów i kosmetyków, które pomogą mi zadbać o siebie.


ZOBACZ PROGRAM


Moje profile na facebooku

WelcomeFinance

Szanowni Państwo, posiadamy w swojej ofercie hotele w największych miastach w Polsce: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk.


ZOBACZ PROFIL

WelcomeNieruchomości

Szanowni Państwo, posiadamy w swojej ofercie grunty pod zabudowę bliźniaczą jednorodzinną w bardzo dobrej lokalizacji w bardzo dobrej lokalizacji z warunkami zabudowy we Wrocławiu oraz w Warszawie...


ZOBACZ PROFIL

Konsultantka Arbonne

Kolejna nowość w kolekcji Arbonne Essentials to oczyszczanie organizmu. Delikatna formuła i cytrynowy-imbirowy smak sprawia, że z przyjemnością dodasz go do swojego programu kontroli wagi. Więcej informacji w wiadomościach...


ZOBACZ PROFIL

Wywiad ze mną dla infor.pl

×