VIP Nieruchomości

Rynek nieruchomości komercyjnych jest rynkiem bardzo wymagajcym. Zajmuję się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży wyjtkowych nnieruchomości. W ofercie posiadam ponad 150 nietuzinkowych ofert nieruchomości komercyjnych. Portfoliom stale rośnie, z miesica na miesiac.

W ofercie posiadam

rezydencje, pałace, hotele,

 kompleksy wypoczynkowe,

 kamienice,

 działki przemysłowe, parcele,

 tereny pod zabudowę jedno i wielorodzina,

 projekty inwwstycyjne do przejęcia,

 apartamenty, lokale, biurowce,

 domy opieki dla osób starszych,

 pensjonaty.

Działam na terenie największych miast: Wrocław, Warszawa, katowice, Poznań, Gdańsk, Kraków. Nasze oferty sa to oferty z tzw. "pierwszej ręki" i nie sa to oferty publiczne. Każda oferta jest dedykowana do odpowiedniej grupy docelowej i szyta na miarę.

 

Jesteśmy firma z tradycjami z ponad 8 letnim doświadczeniem i stażem na rynku usług finansowych i nieruchomości. Obsłużyliśmy ponad 2500 klientów indywidualnych oraz ponad 500 instytucjonalnych. posiadamy liczne kontakty w kraju i za granica.
Współpracuję z renomowanymi architektami, rzeczoznawcami, prawnikami i notariuszami. Cenimy sobie profesjonalizm, dyskrecję, zaufanie i wysokie standardy świadczonych usług.

W przypadku gdyby zdecydowali się Państwo na otwarcie zlecenia w zakresie wyszukiwania atrakcyjnych nieruchomości, jesteśmy otwarci również na nawiązanie dalszych relacji.

 


Przykładowe nieruchomości

Rezydencja nr 1 / Pałac / Rezydencja hotelowa, posiadłość gm. Katy Wr. / działka 72.000m2 / 60 miejsc noclegowych / 16 mln PLN

Rezydencja nr 2 / Pałac / Rezydencja hotelowa, posiadłość gm. Katy Wr. / działka 72.000m2 / 60 miejsc noclegowych / 16 mln PLN

Biurowiec / Wrocław – Bielany bezpośrednio przy A4 / p.u. 4608 m2 / 34 mln PLN

Dom w Zawoni / Zawonia / pow. 263.4 m2 / 750 tyś. PLN

Kamienica w centrum Wrocławia / Wrocław / p.u. 3016 m2. pow. całkowita 3492 m2 / 16.2 mln PLN

Wywiad ze mną dla infor.pl

×