VIP Nieruchomości

Rynek nieruchomości komercyjnych jest rynkiem bardzo wymagającym. Zajmuję się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży wyjątkowych nieruchomości. W ofercie posiadam ponad 150 nietuzinkowych ofert nieruchomości komercyjnych. Portfolio stale rośnie, z miesiąca na miesiąc.

W ofercie posiadam

rezydencje, pałace, hotele,

 kompleksy wypoczynkowe,

 kamienice,

 działki przemysłowe, parcele,

 tereny pod zabudowę jedno i wielorodziną,

 projekty inwestycyjne do przejęcia,

 apartamenty, lokale, biurowce,

 domy opieki dla osób starszych,

 pensjonaty.

Działam na terenie największych miast: Wrocław, Warszawa, katowice, Poznań, Gdańsk, Kraków. Nasze oferty sa to oferty z tzw. "pierwszej ręki" i nie sa to oferty publiczne. Każda oferta jest dedykowana do odpowiedniej grupy docelowej i szyta na miarę.

 

Jesteśmy firma z tradycjami z ponad 8 letnim doświadczeniem i stażem na rynku usług finansowych i nieruchomości. Obsłużyliśmy ponad 2500 klientów indywidualnych oraz ponad 500 instytucjonalnych. posiadamy liczne kontakty w kraju i za granica.
Współpracuję z renomowanymi architektami, rzeczoznawcami, prawnikami i notariuszami. Cenimy sobie profesjonalizm, dyskrecję, zaufanie i wysokie standardy świadczonych usług.

W przypadku gdyby zdecydowali się Państwo na otwarcie zlecenia w zakresie wyszukiwania atrakcyjnych nieruchomości, jesteśmy otwarci również na nawiązanie dalszych relacji.

 


Przykładowe nieruchomości

Rezydencja nr 1 / Pałac / Rezydencja hotelowa, posiadłość na terenie Dolnego Śląska / działka 72.000m2 / 60 miejsc noclegowych / możliwość rozbudowy 16 mln PLN, 

Dom opieki dla osób starszych/ Rezydencja do zagospodarowania  / powierzchnia użytkowa 1930 mwk / 32 pokoje dla pensjonariuszy / 3,06 mln  PLN

Zespół biurowców  / Wrocław / 80 mln PLN

Dom w Zawoni / Zawonia / pow. 263.4 m2 / 599 tyś. PLN

Kamienica w centrum Wrocławia / Wrocław / p.u. 3016 m2. pow. całkowita 3492 m2 / 16.2 mln PLN

Hotele: Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice. 

Działki pod zabudowę wielorodzinną. 

Apartamenty w systemie Condo: Zielenie, Czarna Góra, Karpacz, Łomnica. 

Grunty przemysłowe o znaczeniu europejskim przy nowo budowanych autostradach, m. in.: przy autostradzie A2 na  Berlin – Warszawa – Moskowa, dedykacja dla firm logistycznych, transportowych. 

Działki inwestycyjne przy MC Donaldach w największych miastach w Polsce. 

Luksusowe apartamenty  w Rynku we Wrocławiu z widokiem na Ratusz – 1,99 mln 

Działki inwestycyjne pod outlety, sieciówki w atrakcyjnych lokalizacjach Wrocław – od 5 do 33 mln

Działki inwestycyjne pod logistykę  Wrocław, 16 ha, 33 mln. 

 

Wywiad ze mną dla infor.pl

×