Wellness i zdrowie

Dlaczego zajmuję się również dystrybucją produktów Arbonne? Na co dzień zajmuję się szeroko pojętym doradztwem finansowo – kredytowym oraz nieruchomościami. Nieruchomości, zwłaszcza komercyjne wymagają wiele cierpliwości i pokory. Prowadzę własna firmę od ponad 10 lat. posiadam dwa prężnie działające biura we Wrocławiu i w Oleśnicy. Pomagamy klientom rozwiązać ich trudne problemy finansowe. Prowadzimy również pośrednictwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości w Polsce i za granicą. Jest to praca ciężka i bardzo pracochłonna, wymagająca stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, od rana do wieczora. Mam bardzo mało wolnego czasu dla swojej rodziny i bliskich. Kocham to co robię, ponieważ jest to moja pasją i lubię swoja pracę, ale minus jest taki, że jest bardzo pracochłonna.

Któregoś dnia znalazłam Arbonne. Moja klientka, której prowadziłam sprawy finansowe dała mi próbkę kosmetyków i katalog. Nie wiem jak to się stało, ale od razu wiedziałam, że chcę być konsultantem. Zostałam zaproszona na kolejne spotkanie i zaczęłam się przyglądać i używać tych kosmetyków. Z branżą kosmetyczną niewiele miałam wspólnego, ale wiedziałam, że chcę używać dobrych kosmetyków z dobrej firmy.

Z firmą Arbonne wiążę konkretne plany przyszłościowe również pod względem finansowym. Firma oferuje świetny system szkoleń i posiada bardzo dobry system motywacyjny. Poznałam bardzo fajnych ludzi, których w swojej codziennej pracy nie poznałabym. Dzięki tej firmie, można się rozwijać i sporo nauczyć, a przy okazji zwiedzać miejsca, do których nigdy bym sama nie pojechała. Ja takiej firmy szukałam i bardzo cieszę się, że jestem w tej organizacji.

Obecnie poszukuję osób zainteresowanych dystrybucją naturalnych kosmetyków w krajach: Polska, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia, Tajwan.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Produkty

Są czyste - bez składników ropopochodnych tj. benzen, olej mineralny, wazelina, ftalany, PABA. alkoholu propylowego, parabenów

Są bezpieczne - posiadają właściwe pH 5.5, hypoalergiczne, testy alerologiczne, okulistyczne, dermatologiczne, pediatryczne

Są skuteczne - potwierdzają to testy konsumenckie i kliniczne - niezależne!

Monika Chajęcka

Niezależna Konsultantka Arbonne

Arbonne Independent Consultant

Arbonne ID: 48 100 1586


ZOBACZ PROFIL

Pakiety medyczne

Dla moich klientów jedna z najważniejszych inwestycji jest zdrowie i jego zabezpieczenie. W swojej pracy muszę znać najlepsze propozycje dostępne na rynku, żeby móc im podpowiedzieć. Dlatego przez lata swojej działalności zapoznałam się z setkami ofert i propozycjami ubezpieczeń zdrowotnych. Zaowocowało to współpracą z najlepszym dostawcą kompleksowych pakietów medycznych S7 Health.

Wywiad ze mną dla infor.pl

×